Jeśli masz w posiadaniu mieszkanie uzyskasz kapitał

Gdy masz w poosiadaniu mieszkanie wtedy mógłbyś uzyskać pożyczkę bez badania wiarygodności spłaty zadłużenia w jednostce parabankowej. Banki komercyjne także udzielają zobowiązania pod zastaw, niemniej jednak aby te zobowiązania zyskać trzeba zaprezentować papiery wskazujące na nasze zarobki. Ponadto miarodajność finansowa kredytobiorców jest precyzyjnie egzaminowana w BIG, KRD lub BIK.

Sporo pożyczkobiorców wolałoby uciec od tego rodzaju scenariusza, z tej przyczyny wypatruje wierzytelności niebankowych. Kultowe pożyczki online udzielane bywają wprawdzie dla osób bez zaświadczeń o dochodach jednak sumy takich wierzytelności okazują się z reguły niewielkie. W sytuacji, kiedy szybko wymagamy więcej niż 12 tys. zł moglibyśmy aplikować o zobowiązania pod zastaw nieruchomości. Istnieje wiele jednostek spoza sektora bankowego, jakie proponują tego typu rozwiązania, tymczasem zaleca się skorzystać z usług sprawdzonej spółki. Proponujemy firmę Safe House, jaka od od lat 90-tych świadczy inwestum.com.pl pożyczki pod zastaw nieruchomości. Są to zobowiązania finansowe bez konieczności zmiany miejsca zamieszkania jedynie z wpisem do KW, dlatego klient w dalszym ciągu może zamieszkiwać w mieszkaniu.

Jaką drogą dostać kredyt pod zastaw

Gdy chcemy ubiegać się o kredyty pod zastaw domu wystarczy porozmawiać z BOK firmy. W trakcie ustaleń agent wyłoży nam szczegóły na temat kredytów jak i również zaoferuje nam wysokość wierzytelności. Wiarygodność spłaty zadłużenia interesanta nie zostanie analizowana w bazach gospodarczych, nie jest zobligowany przekazywać też zaświadczeń potwierdzających otrzymywane dochody. Jednakże istotne jest ażeby mieszkanie był położony na terenie większego miasta, dla przykładu Warszawa, Toruń lub Poznań. Wielkość kredytu może sięgać do 50% wartości nieruchomości. Wyróżnia się niewysokim kosztem miesięcznym tudzież alternatywą odroczenia okresu spłaty.

Istotne oświadczenia

Grupa Inwestucyjna nie żąda zaświadczeń o dochodach jednakże niezbędne będą papiery na temat należącego do nas domu. W związku z tym wnioskodawca powinien przedstawić wypis z KW, akt notarialny oraz inne formularze w sprawie liczby mieszkańców. Ważne może być by przygotować zdjęcia nieruchomości z zewnątrz i ze środka. W wyniku tego zostanie oszacowana cena nieruchomości. Pożyczkę można dostać nawet po jednej dobie. kredyt należy oddać po 18 miesiącach.

Comments are closed.